ΠΑΜΕ ΜΙΑ ΜΟΤΟΒΟΛΤΑ ;;;
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Δημοσίευση νέου Θέματος

Πήγαινε κάτω

Δημοσίευση νέου Θέματος Empty Δημοσίευση νέου Θέματος

Δημοσίευση από Eagle Τρι Αυγ 07, 2012 8:22 pm

Μετά από επικοινωνία με ορισμένα νέα μέλη εκφράστηκε απορία για τον τρόπο που ξεκινούν ένα νέο θέμα...
Εδώ λοιπόν δίνονται κάποιες απλές οδηγίες με την μορφή ενός παραδείγματος για να διευκολύνουμε όλους σας να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα...
Έστω ότι είμαι νέο μέλος και θέλω να συστηθώ ..
Αρχικά πρέπει να συνδεθώ με τον κωδικό μου και το ψευδώνυμο μου που έχω ορίσει κατά την διαδικασία εγγραφής...
Κάνω κλικ στην επιλογή ''φορουμ'' που βρίσκεται στην μπάρα επιλογών στο άνω μέρος του φόρουμ και μεταβαίνω στο ευρετήριο του φόρουμ...
Εκεί υπάρχουν κατηγορίες θεμάτων... Εγώ διαλέγω και κλικάρω την κατηγορία ''Νέα μέλη'' και μπαίνω στο θεματολόγιο αυτής της κατηγορίας...
Βλέπω οτι υπάρχουν θέματα που άνοιξαν στο παρελθόν παλαιότερα μέλη... Εγώ τώρα πατάω πάνω και αριστερά την επιλογή ''NEW TOPIC''... Ετσι ανοίγει η φόρμα για να εισάγω το μνα μου... ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ είναι να εισάγω τίτλο θέματος... Εν συνεχεία πληκτρολογώ το κείμενο μου... Για να είμαι σίγουρος για το πως θα φανεί το μνα μου μπορώ να επιλέξω κάτω από το μνα μου την επιλογή ''Προεπισκόπηση''... Αφού βεβαιωθώ ότι είναι έτσι όπως το θέλω τότε πατάω αποστολή και το νέο μου θέμα δημοσιεύτηκε...

ΠΡΟΣΟΧΗ σε ποια κατηγορία δημοσιεύονται τα θέματα... Υπάρχουν οι γενικές κατηγορίες και οι υποκατηγορίες από κάτω με μικρά γράμματα... Για παράδειγμα, αν θέλω να δημοσιεύσω κάτι σχετικό με το MOTOGP δεν θα πάω στην κατηγορία αγώνες και θα δημιουργήσω νέο θέμα εκεί... Θα πρέπει να μπω στην συγκεκριμένη υποκατηγορία και να δημιουργήσω εκεί το θέμα...

Ευχαριστούμε και καλά - εποικοδομητικά ποσταρίσματα Δημοσίευση νέου Θέματος 41345390 !!!!!!!



Eagle
Eagle
500cc

Αριθμός μηνυμάτων : 612
Ημερομηνία εγγραφής : 05/12/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : καπου μεταξυ Κορινθου και Κομοτηνης

https://www.facebook.com/groups/374431779295119/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης